Čo nás definuje

Našim krédom i motiváciou je RADOSŤ. Radosť zo života, radosť z práce. Cítime ju vždy, keď si vy, zákazníčky užívate chvíle láskavosti k sebe. Sme šťastné, že vám môžeme ponúknuť krásu, kvalitu, pohodlie, nadčasovosť v podobe topánok a oblečenia, s ktorými sme našli absolútny súzvuk.

Náš príbeh

História značky FIORANGELO sa na Slovensku začala pred 26 rokmi. Je vlastne príbehom nás, dvoch sestier. Fyzicky sa na seba síce nepodobáme, ale naše osudy spája to najpevnejšie puto.

Je tiež príbehom lásky, ktorá staršiu z nás priviedla do Talianska. Naspäť sa vrátila bohatšia o syna, znalosť jazyka, kuchárske umenie, životné skúsenosti. Nie dobré a zlé, lebo skúsenosti sú vždy skvelé. A ešte s kamiónom topánok. Práve tie boli náplasťou na bolesť z rozchodu a smútok z odchodu z milovanej krajiny. Takto sa kúsok slnečného, temperamentného, ležérneho Talianska zhmotneného v ručne šitých topánkach dostal na Slovensko.

Začínali sme s malou dušičkou a ešte menším kapitálom, ale s nekonečnou nádejou, energiou a množstvom nápadov ako preniesť nezameniteľný taliansky štýl vyplývajúci z ich životnej filozofie k prirodzene krásnym slovenským dámam.

Za viac ako štvrťstoročie sme predali okolo 100 tisíc párov topánok. Napĺňa nás to hrdosťou a ešte väčšou pokorou. Dodnes sme zostali malou rodinnou firmou. K sesterskej dvojici sa pridal medzičasom dospelý syn Mario, ktorý neustále prináša nové podnety do nášho podnikania.

Na základe vášho dopytu sme obohatili sortiment o kabelky a tiež o oblečenie talianskej (ako inak) značky SEVENTY.

Čo ponúkame

Neponúkame výrobky, ktoré na základe vašej objednávky vytiahneme zo škatúľ. Za každým z nich je príbeh desiatok ľudí pracujúcich v malej fabrike v regióne Marche. Dôverne poznáme nielen majiteľov, dizajnérov, ale aj ľudí, ktorí pracujú vo výrobe či kuriéra, ktorý nám už roky vozí tovar. Všetci sú súčasťou našich životov a vlastne tak trochu aj vašich.

Vďaka blízkym vzťahom máme možnosť zasahovať aj do tvorby kolekcií. Preto neustále nielen sledujeme módne trendy, ale predovšetkým vás počúvame. Usilujeme sa reagovať na vaše požiadavky, podnety, túžby. Ste pre nás neustálym zdrojom inšpirácie. Každé stretnutie s vami, či už v kamennom obchode alebo v online priestore je pre nás obohacujúce.

Cítime obrovskú vďačnosť za vašu vernosť, dôveru, energiu, ktorú nám prinášate!

Our incredible team are here for you

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
I’m so happy with the service from Shoptimizer – my order was delivered within 48 hours and the thought and care they put into their products really stands out. Plus, their support is just awesome!
Sean Walsh
London, UK
Fabulous top bought as a birthday gift for a friend who wears it almost every day. Smart packaging which looks exciting and special. Very good on delivery. Will purchase it again as a gift and for myself!
Astrid Sorensen
Oslo, Norway
Vyrobené v Taliansku

100% made in Italy

Ručná výroba

Prvotriedne vypracovanie

Prémiové materiály

Rozmanitá farebnosť

Profesionálny zákaznícky servis

Individuálny prístup